نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دختر 15 ساله

1124
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46940
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دختر 15 ساله

سلام من یه دختر 15 سالم!!
    حدودا 5.6 ماهی میشه که دچار استرس شدید شدم سر هر چیزی استرس میگیرم بیخودی و بی جهت، مثلا یه جا نشسته باشم استرس میاد سراغمـ،،،بی اشتها شدم سرگیجه فراوون دارم درسامو اصلا نمیتونستم بخونم علاقم کلا از بین رفت هیچ کاری دلم نمیخواد انجام بدم فقط دلم میخواد گوشی بگیرم دستم خانوادم اصلا اجازه نمیدن که گوشی بگیرم دستم
    به نظرتون چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دختر 15 ساله

سلام به شما آرزو جان
    با توجه به اضطراب زیادی که تجربه می کنید و همچنین احسا غم و اندوهی که از آن صحبت کردید در کنار کاهش عملکرد رفتاری و درسی نیاز است که در احترام به پدر و مادر بخواهید که شرایط مراجعه شما را به صورت حضوری به روانشناس ایجاد کنند تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا این احساسات را بهتر بشناسید و افکار و شرایط روحی شما بررسی شود و کمک شود تا در شرایط روحی بهتری مسیر رشدی خود را طی کنید .
    در این مسیر در صورت نیاز خانواده درمانی نیز برای شما ایجاد می شود تا با پدر و مادرتان نیز صحبت شود نیاز است که شما شرایط سنی که در آن قرار دارید را نیز بهتر بشناسید تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46113
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دختر 15 ساله

نقل قول نوشته اصلی توسط Arezo57 نمایش پست ها
    سلام من یه دختر 15 سالم!!
    حدودا 5.6 ماهی میشه که دچار استرس شدید شدم سر هر چیزی استرس میگیرم بیخودی و بی جهت، مثلا یه جا نشسته باشم استرس میاد سراغمـ،،،بی اشتها شدم سرگیجه فراوون دارم درسامو اصلا نمیتونستم بخونم علاقم کلا از بین رفت هیچ کاری دلم نمیخواد انجام بدم فقط دلم میخواد گوشی بگیرم دستم خانوادم اصلا اجازه نمیدن که گوشی بگیرم دستم
    به نظرتون چیکار کنم
    درسته همه گوشی دستشون میگیرن تو این سن ولی چیزی جز وقت تلف کردن نیست.
    بشینید رو درس تمرکز کنید برای آینده تون یه رشته خوب بتونید برید دانشگاه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد